معرفی گروه تولیدی قارتال

روزی که در صعود به کوه های میشو با پوتین سربازی پای بنیانگذار گروه تولیدی قارتال دچار آسیب شدید سرمازدگی شد و کار تا نزدیک قطع انگشتان پا پیشرفت، کمتر کسی می توانست پیش بینی نماید که آن اتفاق سرآغاز ایده تولید کفش کوهنوردی و تأسیس گروه تولیدی قارتال باشد.

در آن روز خرید کفش کوهنوردی که قیمت مناسبی داشته باشد برای همه مقدور نبود و این اتفاق، ایده تولید کفش کوهنوردی با کیفیت ایرانی که قیمت مناسبی نیز داشته و خرید آن برای همه مقدور باشد، را سبب شد.

پس از انجام مطالعات مختلف و بررسی محصولات کفش های مختلف کوهنوردی موجود در بازار و جمع آوری نظرات و پیشنهادات کوهنوردان حرفه ای، اقدامات لازم برای تولید کفش کوهنوردی ایرانی که در کنار کیفیت و راحتی، قیمت مناسبی نیز داشته باشد انجام شد.

نتیجه این تلاش چند ساله تولید کفش کوهنوردی مدل سهند، اولین محصول گروه تولیدی قارتال بود.

کفشی که برای فصل 3 فصل بهار، تابستان و پاییز طراحی و تولید شد. این مدل در کنار ویژگی های جذاب کیفی چون حمایت کامل از مچ پا و قابلیت تنفس قابل قبول، قیمت بسیار پایینی نسبت به نمونه خارجی داشت و بدین ترتیب هدف اصلی که امکان خرید کفش کوهنوردی برای عموم بود نیز حاصل می شد.

هم اکنون علاوه بر مدل سهند، مدلهای ساوالان و کمچی نیز طراحی و تولید و روانه بازار شده اند و مدل های حرفه ای دیگر در دست طراحی است که به زودی رونمایی خواهند شد.

نکاتی در خصوص گروه تولیدی قارتال

ـ گران بودن کفش کوهنوردی خارجی باعث روی آوردن برخی از کوهنوردان به کفش های غیر استاندارد و در نتیجه آن آسیب دیدن ایشان در برنامه های کوهنوردی می شود. قارتال برای حذف این خلا تاسیس شد.
ـ همواره چهار فاکتور راحتی ، سلامتی ، کیفیت و قیمت فاکتورهای مد نظر قارتال برای تولید بوده است.

ـ قیمت فروش تمام محصولات در کل ایران یکسان می باشد.

ـ برای حذف فاصله بین کوهنورد و قارتال در شهرهایی که نمایندگی فروش در آن ها اعطا نشده است، فروشگاه آنلاین قارتال تاسیس شده است که همه با قیمت یکسان می توانند از آن خرید نموده و در کوتاه ترین زمان محصول را دریافت نمایند.

ـ قارتال برای آن دسته از کوهنوردان که امکان خرید کفش کوهنوردی به دلیل هزینه را ندارند، شرایط تسهیل خرید ارائه می کند.
ـ تمام محصولات قارتال دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.

کوهنوردان چه حسی با قارتال داشتند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
0
سبد خرید شما
sss